301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Ocak 2019 - Pazar 01:14
 
BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KOÇAK PROJELERİNİ AÇIKLADI.
Siyaset Haberi


İyi Parti haftalık basın açıklaması İl Başkanı Mehmet İnkaya’nın değerlendirmeleri ile başladı. İnkaya konuşmasında; Belli olan belediye başkan adaylarını açıkladı. Afyonkarahisar Belediye başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Dinar Belediye Başkan Adayı Saffet Acar, Sandıklı  Belediye Başkan Adayı Asım Orhan, C

Çobanlar Belediye Başkan Adayı Sefa Değirmen, Kızılören Belediye Başkan Adayı Ali Kocapınar, adaylarımızdır. Diğer ilçelerde aday belirleme çalışmalarımız devam ediyor, sözü Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak’ bırakıyorum dedi.

MİLLETİN DENETİMİNE GİRECEĞİZ.       

Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak konuşmasına sayın basın mensupları sizler aracılığı ile 3 projemizi daha kamu oyuna duyuruyoruz dedi. Başkan Adayı Koçak; Birinci proje olarak “Afyonkarahisar  Belediyesinde  asgari ücret ile  çalışanlarının maaşlarının 2300 TL olacağını, bu ücretleri nisan ayından itibaren ödemeleri yapacaklarını ifade etti. Sözlerinin devamında “Şeffaf belediyecilik anlayışı ile yöneteceklerini, İnternet ortamında halkın tüm gider ve gelir kalemlerini görebileceklerini, devletin denetiminden önce milletimizin denetimine gireceklerini ayrıca belediye çalışanlarının ekmeği ile oynanmayacağını net bir şekilde ifade eden Koçak konuşmasının devamında belediye çalışanlarının imza attıkları bordoları gelir ve gider hanelerini görebilecekleri şekilde kendilerine verileceğini ifade etti.

PAZAR YERLERİNİ CAZİBE MERKEZİ YAPACAĞIZ.

İkinci proje olarak Pazar yerlerini cazibe alanı haline getireceklerini ifade eden Dr. Mahmut Koçak konuşmasının devamında; Pazar yerlerimizi cazibe merkezleri haline getireceğiz. Kapalı alanları genişleteceğiz. Sağlıklı alanlar haline getireceğiz. Hem pazarcı esnafımızın sağlığını düşünürken hem de halkımızın sağlıklı ürünlere ucuza ulaşmasını sağlayacağız. Mahallelerimizi sosyal ağlalarla donatacağız. Kütüphaneler ve 4-6 yaş arası kreşler ile mahallerimizde trafiğe kapalı çocuk oyun sokakları oluşturacağız. Dedi.

HALKIMIZA ÜCRETSİZ MEZAR YERİ VERECEĞİZ.

İyi Parti Belediye başkan adayı Dr. Mahmut Koçak üçüncü proje olarak İhtiyaç sahiplerine ücretsiz Mezar yeri tahsis edeceklerini söyledi. Konuşmasının devamında Koçak;  Belediye Başkan olduğumuz zaman uygun bir mezarlık alanı belirleyerek halkımızın hizmetine sunacağını ifade eden Afyonkarahisar belediye başkan adayı Koçak; İstanbul, Ankara şehirlerde olduğu gibi sıra halinde mezar yerlerini ücretsiz tahsis edeceklerini, cenaze evine üç gün süre ile taziye çadırı kuracaklarını, yemek dahil tüm cenaze giderlerinin belediye tarafından karşılanacağını  ifade etti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: , BELEDİYE, BAŞKAN, ADAYI, KOÇAK, PROJELERİNİ, AÇIKLADI.,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 30.05.2020
Bugün
- 17°
Pazar
- 19°
Pazartesi
- 20°
Afyon

Güncelleme: 30.05.2020
İmsak
Sabah
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Arşiv Arama
Haber Yazılımı