301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Kasım 2018 - Salı 12:50
 
Çibik’ten Anlamlı Ziyaret
Çibik’ten Anlamlı Ziyaret
İlçeler Haberi


Öğretmenlere kaymakam Demir ve Başkan Çibik’ten Anlamlı Ziyaret

İscehisar ilçesinde Kaymakam Ahmet Nuri DEMİR ve İscehisar Belediye Başkanı Mustafa ÇİBİK Öğretmenler Günü dolayısı ile ilçede görev yapan öğretmenleri bütün öğretmenleri okullarında ziyaret ederek 24 Kasım Öğretmenler Gününü  tebrik ettiler.


        Ziyarette Kaymakam Ahmet Nuri DEMİR ve Belediye Başkanı Mustafa ÇİBİK İscehisar Belediyesi tarafından ilçemizde görev yapan tüm öğretmenlerin adına yaptırılan Mermer plaketleri Milli Eğitim camiasında  görev yapan personele hediye ettiler.

 

        Öğretmenler bu önemli günde ve her zaman kendileriyle yakından ilgilenen sorunlarını ve önerilerini dinleyen, maddi ve manevi Desteklerini esirgemeyen  Kaymakam Ahmet Nuri DEMİR’ ve Belediye Başkanı Mustafa Çibik ‘e teşekkür ederek şükranlarını sundular.

 

       Kaymakam DEMİR, "Eğitim bir toplumun temelini oluşturan, devamlılığını sağlayan, gelişmesinde rol alan en önemli faktördür. Geçmişte olsun, günümüzde olsun, toplumlar eğitim sayesinde başarıya ulaşmış, bu sayede belirli medeniyet seviyesinde yol almışlardır. Yurdumuzun her köşesinde fedakarca çalışan, en zorlu şartlarda dahi mesleklerini sevgiyle icra eden öğretmenlerimiz, her türlü övgü ve takdire layıktır. Gönüllerimizde müstesna bir yere sahip olan öğretmenlerimize hepimiz şükran borçluyuz. Çocuklarımızı, yani geleceğimizi emanet ettiğimiz, her şartta ve her koşulda insan yetiştirmeyi amaç edinen, hiçbir zorluktan kaçınmayan, gerekirse bu yolda canını ortaya koyan, bilimin ve aydınlık düşüncenin mimarları değerli öğretmenlerimizdir. Son derece saygın ve önemli bir mesleği yerine getiren, en zor şartlarda bile ülkemizin her köşesine ulaşarak ışık olan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü tebrik ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum" diye konuştu.

 
Kaynak: (Armoni Fm) - Armoni Fm Editör:
 
Etiketler: Çibik’ten, Anlamlı, Ziyaret,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Çok Bulutlu
Güncelleme: 27.01.2020
Bugün
-1° -
Salı
-
Çarşamba
-1° -
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Afyon

Güncelleme: 27.01.2020
İmsak
06:37
Sabah
08:02
Öğle
13:15
İkindi
15:56
Akşam
18:19
Yatsı
19:39
Arşiv Arama
Haber Yazılımı