301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Kasım 2017 - Çarşamba 16:11
 
Er: “Birlik ve Beraberlik İçerisinde Çalışacağız”
Adalet ve Kalkınma Partisi Dinar İlçe Başkanı İdris Er 4 Kasım 2017 günü gerçekleşen 6. Olağan Kongreden sonra İlçe başkanı olarak seçilmesinin ardından yakın zamanda ilçede bulunan kurumları ziyaret edeceklerini açıkladı. İsmail Yılmaz-Dinar Bütün...
İlçeler Haberi


Adalet ve Kalkınma Partisi Dinar İlçe Başkanı İdris Er 4 Kasım 2017 günü gerçekleşen 6. Olağan Kongreden sonra İlçe başkanı olarak seçilmesinin ardından yakın zamanda ilçede bulunan kurumları ziyaret edeceklerini açıkladı.

İsmail Yılmaz-Dinar

Bütün kurumlarla birlik ve beraberlik içerisinde Dinar’a en iyi hizmeti sunmak için çalışacaklarını da kaydeden Ak Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er Şunları söyledi, “Yeni yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte 4 Kasım’da iş başına geldik. Bu bağlamda ilk etapta resmi kurumlarımızı, sivil toplum örgütlerimizi ve diğer kamu yararına çalışan bütün temsilcilerimizi ziyaret etmek istiyoruz. Siyasi iktidarın Dinar temsilcisi olarak görevimiz devlet yatırımlarını, yapılacak işleri, projeleri yakından takip ederek ilçe menfaatine çalışmaktır. Bu sebeple bütün kurumlarımızla birlikte en iyi şekilde hizmet edeceğiz. Milletvekilimiz Ali Özkaya beyle koordineli bir şekilde çalışarak Dinar’ın ve bölgenin sorunlarını ve yapılacak işleri en iyi bir şekilde takip edeceğiz. Afyonkarahisar’da çok değerli bir bakanımız ve milletvekillerimiz var. Amacımız en faydalı bir şekilde çalışmaktır. Bu sebeple Dinar’da hepimizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı vardır” dedi.

Dinar Ak Partiyle Yatırım Aldı

AK Parti İlçe Başkanı İdris Er, Dinar’ın ve bölgesinin Ak Parti hükümetiyle birlikte yatırımları kazanmaya başladığını ve bunu kimsenin de inkâr edemeyeceğini söyledi. Eğitim, sağlık, ekonomi ve diğer bütün alanlarda birçok yatırıma imza attıklarını da belirten Er konuşmasının devamında şunları kaydetti, “Ak Parti olarak Dinar’a kazandırılmış en güzel proje toplu konut projesidir. 800 adet daha konutun temelleri atılmaya başlandı. Toplamda iki bin tane devletimiz ilçemize konut yapmış olacak. Eğitim alanında ise okullar, öğrenci yurtları gibi birçok projeye imza atan ilgili bakanlığımız eğitim ve öğretim alanında da Dinar’da büyük çığır açmıştır. Bildiğiniz üzere Dinar Devlet Hastanemiz eski bir binada hizmet veriyordu. Ama şimdi tertemiz ortamlarda yeni binasında tek kişilik odalarda hizmet vermeye başladı. Devam eden çalışmalarda ise Donbay ovasında bulunan 950 milyon ton kömür rezervini milli ekonomiye kazandırmak adına büyük bir proje hazırlandı. Sondaj çalışmaları devam eden termik santral bölgesinde şimdilik 300 kişi çalışmaktadır. Santralin kurulması halinde ise bu sayı 3 bin 4 binlere ulaşabilir. İşsizliğe çok büyük bir çare olacak olan termik santral çalışmalarını da yakından takip ediyoruz. Ak Parti Dinar İlçe Teşkilatı olarak Dinar’ın menfaati için gece gündüz çalışmalarımızı sürdüreceğiz”

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Er:, “Birlik, ve, Beraberlik, İçerisinde, Çalışacağız”,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Çok Bulutlu
Güncelleme: 21.01.2020
Bugün
-5° -
Çarşamba
-5° -
Perşembe
-6° -
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Afyon

Güncelleme: 21.01.2020
İmsak
06:39
Sabah
08:05
Öğle
13:14
İkindi
15:50
Akşam
18:12
Yatsı
19:33
Arşiv Arama
Haber Yazılımı