301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Şubat 2019 - Perşembe 16:19
 
HALK BANKASINA YENİ ŞUBE MÜDÜRÜ
Gündem Haberi


Halk Bank’a yeni Şube Müdürü

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak amacıyla Halk bankası Eskişehir Bölge Koordinatörü Yücel Örnek ve Afyonkarahisar yeni atanan Halk Bankası Şube Müdürü Birkan Meydan, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı M. Emin Birliktir ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

 

 

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı M. Emin Birlkiktir tarafından karşılanan Eskişehir Bölge Müdürü Yücel Örnek  Esnaf teşkilatlarının çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Halkbank olarak her zaman esnaf ve sanatkarlara finansman desteği sağladıklarını ifade eden Eskişehir Bölge Müdürü Yücel Örnek  , esnafa katkı sağlamaktan mutluk olduklarını belirterek, “ Halk Bankası olarak sahaya indik ve esnaf ziyaretlerinin yanı sıra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatiflerimiz ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizi ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bankamız ile esnaf teşkilatlarımız kardeş kuruluştur. Finansman desteği sağlayarak zor günlerinde esnafımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Son zamanların en büyük kredi desteğini esnafımıza sağladık. Kooperatiflerimiz aracılığı ile de esnaflarımıza kredi veriyoruz. Hazine Bakanlığı desteği ile de çok düşük faiz oranı ve ödeme imkanlarıyla esnafımızı desteklemeye devam edeceğiz. Kurumsallaşan ve esnafına güzel hizmetler eden Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı ile Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanlarına ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz.” dedi.

“Birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz”

Kütahya  şube Müdürlüğünden Afyonkarahisar Halk bankası şube müdürlüğüne atanan Birkan Meydan ise Esnaf ile yan yana çalışmaktan mutluluk duyacaklarını belirterek “Esnafımıza her zaman desteğimizi sürdüreceğiz. Bizlerden beklentilerinizi her zaman yapmaya gayret edeceğiz. Esnafımız ve kobimize en iyi vermek için işbirliğinde olacağız. Burada olmaktan çok mutluyum” ifadelerine yer verdi.

“Mutluluk duydum”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Afyonkarahisar  Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Emin Birliktir, Halkbank´ın esnaf teşkilatları ile birlikte çalıştığını, kredi desteği verdiğini belirtti. Birliktir, eski Halk Bankası Şube Müdürü’nün çok iyi işler yaptığını Afyon’a atanan  Şube Müdürü Birkan Meydan’ın da iyi hizmetler vereceğini belirtti. Birlkiktir, esnafa destek ve ziyaretlerinden dolayı Eskişehir Bölge Koordinatörü Yücel Örnek  ve Afyonkarahisar yeni atanan Şube Müdürü Birkan Meydan’a  şahsında banka müdürlerine ve personellerine teşekkür etti.

 

Kaynak: Editör: afyonarmonihaber
 
Etiketler: HALK, BANKASINA, YENİ, ŞUBE, MÜDÜRÜ,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Yağışlı
Güncelleme: 12.12.2019
Bugün
-
Cuma
- 11°
Cumartesi
- 12°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Afyon

Güncelleme: 12.12.2019
İmsak
06:31
Sabah
07:59
Öğle
12:56
İkindi
15:22
Akşam
17:43
Yatsı
19:06
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Afyon Armoni Fm
Haber Yazılımı