301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Şubat 2019 - Perşembe 17:21
 
Sağlık alanında önemli bir konuma sahibiz”
Siyaset Haberi


“Sağlık alanında önemli bir konuma sahibiz”
 

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, seçim çalışmaları kapsamında Özel Fuar Hastanesini ziyaret etti.  Burada hasta ziyareti gerçekleştiren Zeybek, yaptığı konuşmada sağlık sektöründe geçmişte yaşanan sıkıntıları hatırlatarak “Bizden önce ülke genelinde ciddi sıkıntılar vardı. AK Parti olarak sağlık hizmetlerini lütuf olarak görmüyoruz, halkın hakkını teslim ettik” dedi.

 

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Ak parti il ve ilçe teşkilatı ile birlikte Özel Fuar Hastanesi'ni ziyaret etti. Fuar Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Şükrü Yücel misafirlerini hastanenin girişinde karşılayarak hastanenin ilgili birimleri gezdirdi. Öğle yemeğinde hastane personeliyle bir araya gelme fırsatı bulan Zeybek, yemekhanede 31 Mart seçiminin önemine ilişkin bir konuşma yaptı.

 

“Afyonkarahisar’ın ilk özel hastanesi”

 

Zeybek; “Afyonkarahisar’ımızın ilk özel hastanesi olan Fuar Hastanesi 1998 yılında Afyon Tıp Merkezi olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden beri şehrimize büyük hizmetler veren hastanemiz hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak çalışmalarına devam etti. Hastanemiz güler yüzlü personeli, alanında uzman hekim kadrosuyla halkımızın en çok tercih ettiği hastanelerden biri olmuştur. 31 Mart yerel ve mahalli seçimlerinin şehrimize ve vatandaşlarımıza şimdiden hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

“Hastanelerden uzak mahallelere semt poliklinikleri açacağız”

 

Afyonkarahisar ile ilgili projelerinden bahseden Zeybek; “Fuar Hastanemiz Yenice, Sahipata ve çevre mahallerimize hizmet veren güzel ve modern bir hastanemiz. Bizler göreve geldiğimiz takdirde Devlet Hastanesinden uzak olan bazı mahallelerde semt poliklinikleri açmayı düşünüyoruz. Binasını Belediye olarak biz yapıp, iç teşrifatını İl Sağlık Müdürlüğüne vereceğiz. Semt poliklinikleri 24 saat hizmet verecektir. İlimizde sağlık alanında büyük gelişmeler yaşanmıştır. Son on yılda şehrimiz sağlık alanında büyük başarılara imza attı. Sağlıkta memnuniyet oranı çok düşükken günümüzde yüzde 90´lara kadar ulaşmıştır. Dolayısıyla ilimiz sağlık alanında Türkiye 'de önemli bir konuma sahip olmuştur" dedi.

 

“Afyonkarahisar’ımıza 362 Milyon TL sağlık yatırımı yapıldık”

 

Hükümetin Afyonkarahisar’a sağlık alanında yaptığı yatırımlar hakkında bilgiler veren Zeybek şöyle konuştu; “AK Partimiz halkımıza verdiği sağlık hizmetini devletin sağladığı bir lütuf olarak değil, bir hakkın teslimi olarak görmektedir. Parası olmayanların hastane kapılarından geri çevrildiği günleri hiçbir zaman unutmayacağız. Bebeklerin ve cenazelerin rehin tutulduğu bir Türkiye vardı.  Artık o günleri ülke olarak geride bıraktık. Özel kuruluşlardan yararlanma imkânı artık daha da kolaylaştı. Vatandaşlarımıza hastanelerin kapısını kamu ya da özel demeden herkese açtık. Afyonkarahisar’a 362 Milyon TL sağlık yatırımı yapıldı. Ultrason cihazı sayısı 2002 yılında 4 iken günümüzde 21'e ulaşmıştır.”

 

Hastalara geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi

 

Fuar Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Şükrü Yücel’de konuşmasında ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Uz. Dr. Şükrü Yücel, Başkan Adayı Mehmet Zeybek’e çalışmalarında başarılar diledi. Konuşmaların ardından AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AK Parti İl ve ilçe teşkilatı ile birlikte hastaneyi gezerek hastane çalışanlarına ‘kolay gelsin’, hastalara da ‘geçmiş olsun’ dileklerinde bulundu.

Kaynak: (armoni fm ve tv) - afyonarmonifm@hotmail.com Editör:
 
Etiketler: Sağlık, alanında, önemli, bir, konuma, sahibiz”,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Afyon
Hafif Yağmur
Güncelleme: 13.12.2019
Bugün
- 11°
Cumartesi
- 10°
Pazar
- 11°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Afyon

Güncelleme: 12.12.2019
İmsak
06:31
Sabah
07:59
Öğle
12:56
İkindi
15:22
Akşam
17:43
Yatsı
19:06
Arşiv Arama
Afyon Armoni Fm
Afyon Armoni Fm
Haber Yazılımı